Anasayfa > Dekorasyon > Evde Çerçeve Kullanımı & Ev Dekorasyonu için Çerçeveler

Evde Çerçeve Kullanımı & Ev Dekorasyonu için Çerçeveler

evimize renk getiren ve farklı bir atmosfer yaratan en güzel aksesuarlardan.
Ancak çerçeve asmanın bazı püf noktaları var. Gelin bunları birlikte görelim. Bazı ipuçlarını takip ederseniz daha hoş çerçeve konseptine sahip olabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Cerceve Kullanimi Evde Çerçeve Kullanımı & Ev Dekorasyonu için Çerçeveler

Ev Dekorasyonunda Çerceve Kullanımı

Evinizin çalışma köşesinde çerçeve kullanacaksanız, renkli dosyalarla fotoğraflar için şık arka fonlar oluşturarak kullanacağınız temayı ön plana çıkarabilirsiniz. Çerçeveleri sadece evde değil, bahçenizde de kullanmanız mümkün. Örneğin eski mobilya parçalarından çıkan parçalarla, bahçe duvarınızın bir köşesine farklı ebatlarda çerçeveler asabilirsiniz. Bu çerçeveler bahçenizi değişik gösterecektir. önemlidir. Beyaz renkteki çerçeveler için mercan rengi bir zemin, çerçevenin şıklığını daha çok gösterecektir Televizyonu da çerçeve olarak kabul etmek mümkün. Diğer çerçeveleri de aynı boyda hazırlayarak televizyon hizasında kullanabilirsiniz. Araya serpiştireceğiniz farklı boydaki çerçevelerle değişik bir kompozisyon hazırlamak mümkün.

Tarzı ve ebatları farklı olan nesneleri, çerçevelerle kullanmak değişik bir fikir olacaktır. Fakat objelerin birbirine olan uzaklığına iyi hesaplamanız gerekir. Çerçeveleri geometrik formlarına göre (kare, dikdörtgen) sıralayıp farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Çerçeveleri blok şeklinde asarak, yatak başlığı gibi kullanabilirsiniz. Alçı strafor gibi malzemelerle pekâlâ güzel çerçeveler oluşturup, aile fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz. Benzer stillerdeki çerçeveleri bir araya getirerek, değişik temalar yaratabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>