Anasayfa > Dekorasyon > Geleneksel Şıklığın Adı: Şark Köşeleri

Geleneksel Şıklığın Adı: Şark Köşeleri

yöresel aksesuar ve etnik Dekorasyon’un en belirgin örneğini teşkil eder. Etnik dekorasyon stilinin en çok kullandığı unsurlardan biri olan , geleneksel görselliği ile yüzyıllar öncesinin kültürünü yansıtır. Anadolu coğrafyasının binlerce yıllık kültürü düşünüldüğünde, şark köşesi dekorasyonunda da neredeyse sınırsız seçeneğe sahip olduğunuz söylenebilir.

Evler kadar eğlence mekanları için de farklı ve estetik bir konsept olarak uygulanabilecek şark köşeleri, otantik aksesuarların kullanımı ile mekanın daha fazla dikkat çekmesini sağlayacaktır. Doğal ahşap dokularının ve klasik desenlerin hakim olduğu şark köşelerinde aksesuar seçimleri de metal ve ahşaptan yana yapılmaktadır.

Sark Kosesi Geleneksel Şıklığın Adı: Şark Köşeleri

Şark köşesi geleneksel tasarım modelleri için vazgeçilmez bir unsur olmakla birlikte, modern dekorasyonlarda da yerini almayı başarmıştır.

Şark Köşeleri ile Nostaljik Tasarım: Tarihi dokusu ile nostaljik bir şıklık olmanın ötesinde oldukça konforlu yaşam alanları tasarlanmasını da sağlayan şark köşeleri, ev dekorasyonunda da birçok farklı şekilde kullanılabilir. Geniş salonları olanların boş alanı değerlendirmek için kullanabileceği şark köşeleri ayrıca balkon ve teras dekorasyonunun da sıradanlıktan çıkmasını sağlayabilir. Ahşap sehpaların olmazsa olmazlar arasında olduğu şark köşelerinin değişmez öğesi ise şüphesiz yer minderleridir.

Sark Kosesi Tasarimi Geleneksel Şıklığın Adı: Şark Köşeleri

Şark köşesi tasarımları için güzel bir örnek, ışıklandırmalar ile oldukça güzel bir görünüm kazandırılmış.

Anadolu kilim motifleri ile bezenen yer minderleri ile fark yaratan bir ambiyans yaratabilir, bu konforlu minderle ile misafirlerinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Eski bakır eşyaların da aksesuar olarak büyük önem taşıdığı şark köşelerinde sedef kakmalı eskitme ahşap dolaplar, duvara asılan gümüş tepsiler, küçük kilimler ve nargile gibi kültürel objeleri de kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı fikirler uygulayarak kendinize özgü ve modern çizgiler taşıyan bir şark köşesi oluşturarak, kendi imzanızı taşıyan özgün bir tasarım da yaratabilirsiniz.

Sark Kosesi Modelleri Geleneksel Şıklığın Adı: Şark Köşeleri

Şark köşesi modelleri kullanılan aksesuarlar ile oldukça farklı tasarımlara konu oluyor. Çok şık ve güzel dekorasyon örnekleri mevcut.

Sark Kosesi Dekorasyon Geleneksel Şıklığın Adı: Şark Köşeleri

Şark köşesi dekorasyonunda, yastık, kilim, minder gibi temel unsurlar kaçınılmaz öğelerdir. Bunların yanında çeşitli aksesuarlarla şark köşesi çok güzel görünümlere kavuşabilir.

Modern Sark Koseleri Geleneksel Şıklığın Adı: Şark Köşeleri

Morden tasarımlar da şark köşesi gibi etnik öğeleri ihtiva ediyor. Modern şark köşeleri bunların en güzel örneklerinden birisi.

Gelen Aramalar: modern şark köşesi (122),şark köşesi fiyatları (82),etnik dekorasyon (60),şark köşesi minderleri (54),nargile cafe dekorasyon örnekleri (33),sark odasi malzemeleri (18),sark odasi nasil yapilir (9),şark köşesi objeleri (1),ŞARK KÖŞELERRİ (1),sark koseleri tasarim (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>