Anasayfa > Dekorasyon > İlginç Halı Modelleri

İlginç Halı Modelleri

Genelde halılar evdeki eşyalarla uyumlu ve fazla dikkat çekmeyecek şekilde kullanılır. Fakat halılardaki değişiklik hemen göze yansıyacağından odanızdaki atmosferi biranda değiştirebilir. Özellikle ilginç halı modelleri kullanmanız misafirlerinizi etkileyecektir.

İlginç halı modeli örneklerine bizim en sevdiğimiz model ile başlayalım,

1 300x216 İlginç Halı Modelleri

Çakıl taşları gibi gözüken bu yapıt bir halı. Sanıyorum ki bu halı el ile özel olarak işlenmiş, fabrika yüzü görmemiştir. Böyle bir halıya sahip olmak evinize gelen herkesin dikkatini çekeceği, misafirlerinizin keşke bizde de böyle bir halı olsa dediğini duymaktır.

2 300x201 İlginç Halı Modelleri

Özellikle çocuk odalarınızda kullanabileceğiniz küçük boyutlu, yumurta desenli ilginç bir halı modeli.

3 300x223 İlginç Halı Modelleri

Herkesin sahip olmak isteyeceği ilginç halı modellerinden biri. Üzerinde gezinmeye başladığınızda rahatlığı hissetmiş olacaksınız. Yünlü özelliği ve terliklerde de aynı özelliğin bulunması hem ilginçlik yaratıyor hem de iyi bir konfor sunuyor sahibine.

4 300x225 İlginç Halı Modelleri

Lamba desenli ilginç halı modeli. Lambadan dışarıya bir şeylerin aktığı hissi veriyor bu model. Evinde ilgi toplamak isteyenler için bire bir.

5 298x300 İlginç Halı Modelleri

Hem odamla uyumlu olsun, hem de ilgi çekici bir halı olsun diyorsanız bu model sizin için. Bu model ilginç halı modellerinde verdiğimiz diğer örneklere göre daha hafif kalıyor (ilginçlik bakımından) ancak bu model odanızda tamamlayıcı eşya olarak görsel güzelliğin bir parçası oluyor.

Gelen Aramalar: koridor halısı (85),koridor halı modelleri (65),antre halı modelleri (58),3 boyutlu halı (31),çakıl taşlı halı modelleri (19),3 boyutlu halı modelleri (17),ilginç halılar (10),koridor halıları modelleri (10),antre halısı (9),3 boyutlu cakıl halı (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>