Anasayfa > Mobilya > Konsol Mobilya Takımları

Konsol Mobilya Takımları

Yeni Konsol Mobilya Modelleri buluşuruyor bizlerle. Salon ve yemek odası dekorasyonunda sunduğu işlevsel ve esnek çözümler nedeniyle popüler hale gelen takımları, Kullanım alanı konusunda avantaj sağlayan özellikle alan sorunu yaşanan mekanlar için ideal seçimdir. Yemek odalarının şıklığını arttırarak yemek masasından kalkmadan hızlı ve pratik bir biçimde servis yapılmasını sağlanan konsollar, yemek takımlarından sofra gereçlerine tüm ihtiyaçlar için işlevsel bir depolama alanı görevi görmektedir. Mutfaklarda da kullanımı yaygınlaşan , mutfak gibi birçok araç gerecin kullanıldığı alanlarda daha düzenli bir görünüm oluşmasını sağlıyor.

Gümüş Renkli Konsol Mobilya Modeli Konsol Mobilya Takımları

Gümüş, beyaz ve da açık kahverengine sahip bu konsol oldukça güzel bir görünüme sahiptir.

Konsol mobilyaların en önemli özellikleri arasında yer alan aynalar, mekana derinlik kazandıran ve aydınlatma sistemlerinin etkisini arttıran bir bileşendir. Yemek odası ve salonlarda kullanılan konsol mobilya takımlarında geniş aynaların tercih edilmesi ile daha ferah bir atmosfer oluşması da sağlanabilir. Gelişen teknoloji ile birlikte her eve giren LCD televizyon ve sinema sistemleri için de akıllı çözümler sunan konsol mobilya takımları, kablo karmaşasının sonlanmasını sağlayacaktır.

Konsol alanının üzerine yerleştirilen küçük biblolar, porselen veya cam vazolar, aile bireylerinin resimleri ve canlı bitkiler de mekan tasarımının daha görkemli bir hale gelmesini sağlayacaktır. Kalabalık aileler ve misafir ağırlamaktan hoşlananlar için oldukça pratik çözümler sunan konsol mobilya takımları, yeni nesil kapak tasarımları ile farklı modellere de sahip. Cam kapaklı konsollar ile dolap bölümü içindeki eşyaların aksesuar görevi üstlenmesi ve böylece mekanın daha zengin bir görsellik kazanması da mümkün.

 Konsol Mobilya Takımları

Bu konsol takımı oldukça şık bir görünüm sergilemektedir.

 Konsol Mobilya Takımları
Kahverengi ve de beyaz renklerin simetrik olarak kullanıldığı bu konsol oldukça güzel bir görünüme sahiptir.

 

Kahverengi Beyaz Konsol Takımları Konsol Mobilya Takımları

Beyaz ağırlıklı bu konsol takımı koyu kahverengi süslemeler ile güzel bir görünüm oluşturmuştur.

Kahverengi Konsol Modelleri Konsol Mobilya Takımları

Kahverengi bu konsolun işlemeleri oldukça güzel bir görünüm sergilemektedir.

 

Gelen Aramalar: konsol modelleri (1326),konsol (379),konsol takımları (228),konsol takımı (86),konsol mobilya modelleri (54),konsol mobilya (53),konsollar (50),konsol takımları mobilya (27),dekoratif konsol takımları (26),konsol takımı mobilya (19)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>