Anasayfa > Yatak Odası > Yatak Başlığı Modelleri

Yatak Başlığı Modelleri

Yatak Odalarında ihtişamın simgesidir .. Değişen moda akımları sayesinde yalnızca uyumak için kullanılan bir eşya olmaktan çıkan yataklar, günümüzde gösterişli ve özgün tasarımların hakim olduğu dekorasyon trendleri haline dönüştü. Yatak odası dekorasyonun kalbi yataklar, yatakların ise en önemli bileşeni yatak başlıklarıdır. Yatakta kullanılan yatak takımı her ne kadar gösterişli olursa olsun, şık bir yatak başlığı ile tüm odanın havası değişecektir. Yatak takımlarını değiştirmek oldukça kolay olduğu halde duvara monte edilen yatak başlıklarının değiştirilmesi pek de mümkün olmadığından, ilk aşamadan yatak odasının genel tasarım bütünlüğü ile uyumlu modelleri seçmekte yarar var.

Deri Yatak Başı Modeli Yatak Başlığı Modelleri

Yatak başının en çok kullanılan modelleri arasında deri yatak başları baş sıralardadır.

Yatak odalarında ahşap mobilyaları tercih edenler, yatak başlığı seçiminde taklit yeteneği yüksek ya da doğal ahşaptan yapılan modelleri kullanmalıdır. Çoğu zaman kataloglarda ve mağazalarda görülen ve çok beğenilen yatak başlıklarının satın alındıktan sonra farklı yatak takımları ile uyumlu olmadığı görülür.

Yalnızca belirli renk ve desenlerle şık bir görsellik sunan yatak başlığı modelleri yerine daha uyumlu tonların hakim olduğu ürünleri seçmek de önemlidir. Yatak odası mobilyaları ile aynı renge sahip yatak başlıkları ile klasik bir tarz yaratabileceğiniz gibi, tamamen zıt renkli modelleri kullanarak yatağınızın daha fazla dikkat çekmesini de sağlayabilirsiniz. Siyahın asil şıklığını tercih ederek farklı yatak takımlarıyla da uyum sağlayabilecek bir yatak başlığı da seçebilirsiniz. Samimi bir hava yaratmak için tercih edeceğiniz sıcak renkli yatak başlıkları ile fark tasarımlar da geliştirebilirsiniz.

Midye Şeklinde Yatak Başları Yatak Başlığı Modelleri

İlginç dizayn isteyenler için bu midye şeklinde ki yatak başlığı oldukça güzel bir seçenektir.

Işıklı Yatak Başı Yatak Başlığı Modelleri

Yatak da kitap okumayı sevenler için bu ışıklı yatak başı modeli oldukça güzel bir modeldir.

Gondol Şeklinde Yatak Başı Modeli Yatak Başlığı Modelleri

Bu gondol görünümünde ki yatak başı oldukça hoş bir görünüm oluşturmaktadır.

En Şık Yatak Başı Modelleri Yatak Başlığı Modelleri

Bu kare desenli yatak başı modeli oldukça güzel bir görünüme sahiptir.

Desenli Yatak Başı Modelleri Yatak Başlığı Modelleri

Yatak başı tercihinde de gönlü desenlilerden yana olanlar için bu model oldukça güzeldir.

Gelen Aramalar: yatak başlıkları modelleri (45),ahşap yatak başlıkları (43),yatak başı (42),yatak odası başlıkları modelleri (17),yatak odası başlıkları (17),kalp şeklinde yatak başlıkları (16),kalp yatak başlıkları (12),kalpli yatak başlığı (2),kalp yatak başlığı (2),kalp başlıklı yatak (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>